Уважаеми родители,
откриването на новата учебна 2023/2024 година ще започне на 15.09.2023 г. в 09:30 часа в двора на училището.
Ние, учителите на ОУ "Неофит Рилски" се ...
На 12 септември 2023 година (вторник) от 17:00 часа ще се проведе родителска среща с родителите, чиито деца през учебната 2023/2024 година ще бъдат ПЪРВИ КЛАС.
Моля, ...
ЗДРАВА И СПОРНА УЧЕБНА ГОДИНА
Започна новата учебна 2018-2019 година. Да бъде здрава и успешна за всички ученици и учители на училището.
Откриването започна в 09.00 часа с химна на Република България и издигане на знамето. За поредна година училище " Неофит Рилски" отвори врати за малки и големи. Най- вълнуващо беше изживяването за ПЪРВОКЛАСНИЦИТЕ. С трепет и вълнение те прекрачиха прага на училището.
Всички ученици, учители и гости бяха поздравени от директора Бистра Стойкова. Гост на тържеството беше Красимир Георгиев- заместник- кмет на община Дупница. Той прочете поздравителен адрес.
Първокласниците прекрачиха прага на училището развълувани и щастливи.
Тържеството протече емоционално и динамично- имаше много песни и народни танци.